Väggappliquer brons

606051

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 39 cm

Diverse

Rum 7

Väggappliquer brons

Budhistorik (10 bud)
4571476
2 400
4571374
4571374
4571475
1 900
4571374
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.