Gustav Rudberg oljemålning

606048

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Varbergshus", signerad G. Rudberg, daterad 59, olja på duk, ca 63x98 cm

Rum 20

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4556989
4556625
4555494
950
4555195
4555154
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.