Oidentifierad konstnär

606040

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sent 1800-tal, signerad, olja på pannå, 37x58 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (35 bud)
Bud EUR
4571077
1 950
4571067
1 900
4571063
1 850
4571060
1 800
4571059
1 750

Slutpris EUR:
1 950
20 355 SEK, 2 290 USD
Utropspris EUR: