Pre-Åke Persson fotografi

606038

PER-ÅKE PERSSON, (född 1950): "Observer II", New York, fotografi, signerad och daterad Per-Åke Persson Feb 2007, numrerad 2/20, ca 47x47 cm

Fotografi, Konst, Nutida

Rum 13

Pre-Åke Persson fotografi

Budhistorik (14 bud)
4561757
4561756
2 800
4559855
1 600
4559591
4559000

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.