Sigfrid August Keinänen

606036

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN (1841-1914) Strandlandskap, signerad och daterad -91, olja på duk 37x51 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Sigfrid August Keinänen

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4566592
150
4566591
100
4563736
40
4555369
35
4555098
30

Slutpris EUR:
150
1 566 SEK, 176 USD
Utropspris EUR: