Per-Åke Persson fotografi

606035

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Cracking", datorredigerat fotografi, print på canvas, á tergo signerad och daterad 2015, ca 50x40 cm, oramad

Fotografi

Fack 46

Per-Åke Persson fotografi

Budhistorik (7 bud)
4566866
4566864
900
4562712
600
4559856
550
4558996
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.