Axel Fredrik Cederholm akvarell

606033

AXEL FREDRIK CEDERHOLM (1780-1828): Romantiskt lanskap med vattenfall, signerad Cederholm Pinx 1826, avkarell, ca 28,5x42,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

4578964
9 000
4578778
6 000
4563043
700

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.