Arne Jacobsen, bord, Fritz Hansen

606024

ARNE JACOBSEN, matbord, Fritz Hansen 1960-tal, Danmark, skiva i jakaranda, ben i stål, höjd 70, diameter 120 cm

Mindre skador, CITES-intyg medföljer

Möbler, Matbord, Design

Rum 12

Budhistorik (21 bud)
4571467
11 500
4571460
11 000
4571466
10 500
4571460
10 000
4571169
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.