Orientmatta

606022

ORIENTMATTA, sannolikt Isfahan, tidigt 1900-tal, ca 310x205 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (17 bud)
4569452
7 000
4566031
6 800
4565862
6 600
4565498
6 000
4565496
5 400

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.