Joakim Allgulander digital print

606016

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mushroom", signerad och numrerad Joakim Allgulander, gicleé tryck, 13/30, färglitografi, bladmått 49x38,5 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (1 bud)

4572215
2019-01-17 19:54:49

2019-01-17 kl 20:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.