Karmstolar gustaviansk stil 1800-tal

606014

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1800-talets slut, bronserade, resårstoppade sitsar, fast klädsel, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, nött textil

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
4569698
4569697
4569380
4568487
600
4567573
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.