Skåp Kina

606010

SKÅP, Kina, 1900-tal, lackerat, invändigt med hyllor och lådor, höjd ca 252, 136x75 cm, nyckel finns

Slitage, brännhål i botten

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp Kina

Budhistorik (2 bud)

4568930
4558396

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.