Byrå Louis XV

606009

BYRÅ, Louis XV, 1700-tal, trelådig, bemålad i rosa och blått med rocailledekor, sarg och ben med skuren dekor, höjd ca 88, 119x48 cm

Renoverad och kompletterad, omarbetad, senare bemålning, lagningar, ett ben något löst, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå Louis XV

Budhistorik (12 bud)
4579579
5 800
4579564
5 600
4579577
5 400
4579564
4 800
4577026
4 600

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.