Gütermanns Sysilke

606006

GÜTERMANNS SYSILKE, 1900-talets första hälft, display, lådfronter i glas, invändigt med fackinredning, förnicklade draghandtag, höjd ca 45, 45x35 cm

Ytskador, slitage

Diverse

Rum 4

Gütermanns Sysilke

Budhistorik (21 bud)
4569591
2 600
4571176
2 400
4569591
4569979
4569591
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.