Maskintelegrafer 2 st

606005

MASKINTELEGRAFER, 2 st, 1900-talets början, sannolikt Bremen, bemålat järn samt mässing, höjd 115, diameter 47 cm

Skador och slitage

Nautica/Technica

Rum 22

Maskintelegrafer 2 st

Budhistorik (13 bud)
4570795
5 000
4570378
4 800
4570794
4 800
4570378
4 600
4570791
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.