Planschverk Meisterwerke der Kriegsmalerei

606000

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, bok, tryckt i Leipzig, 1900-talets första hälft, samtida skinnband, med färgplanscher, guldsnitt, ca 50x62 cm

Slitage/skador, ej genomgången

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
4570905
950
4570896
900
4570904
850
4570896
4570903
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.