Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

605999

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stilleben, signerad kliuchnikov, olja på duk, ca 69x78 cm

Budhistorik (25 bud)
4569859
4 400
4569852
4 200
4569848
4569843
3 800
4569837
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.