Bestick silver

605991

FISKBESTICK, 1 par, RAGUSKED, SOPPSLEV, SOCKERSLEV, 2 mindre SKEDAR, silver, 1800/1900-tal, delvis med monogram och gravyr, längd 12-28 cm, silvervikt exkl. stålblad 297 g

Fiskbestick med ytskador, repor

Silver

Bestick silver

Budhistorik (3 bud)

4556316
850
4567436
4556316
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.