Spelbord 1800-tal

605986

SPELBORD, 1800-tal, fransk empire, fanerat i valnöt, låda i sargen, utfällbar filtklädd skiva, Spelbord 1800-talfotavslutningar med hjultrissor, höjd 72, 56x38 cm

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
4568538
4566007
4557243
950
4557243
4566005
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.