Mats Åke Bergström gouache

605985

MATS ÅKE BERGSTRÖM (född 1948): ''Topptjäder i Malmbergssluttningen'', signerad och daterad Januari 1985, gouache, ca 23x37 cm

Fack 28

Mats Åke Bergström gouache

Budhistorik (12 bud)
4567840
4569567
750
4567840
700
4569565
650
4567840
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.