Roger Fällman oljemålning

605984

ROGER FÄLLMAN (född 1961): "Husväggen", olja på duk, signerad R Fällman, ca 26x34 cm

Fack 53

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4569637
1 300
4569618
4569634
4569618
4569617
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.