Roger Fällman oljemålning

605983

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Skogsglänta, olja på duk, signerad R Fällman, ca 33x40 cm

Rum 3

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4569327
2 800
4569268
2 600
4568725
2 400
4566615
4566615

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.