Roger Fällman oljemålning

605982

ROGER FÄLLMAN (född 1961): "Stenbänken", olja på duk, signerad R Fällman, ca 22x26 cm

Fack 38

Roger Fällman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4569709
2019-01-16 18:50:55

2019-01-16 kl 21:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.