Målning 1800-tal oljemålning

605977

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild, otydligt signerad, olja på pannå, ca 27x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Målning 1800-tal oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4569459
2019-01-16 16:51:15

2019-01-16 kl 19:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.