Maria Lindberg

605970

MARIA LINDBERG (född 1958): "Ankor", signerad och daterad -92, numrerad 35/100, färglitografi, bladmått ca 49x64 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Maria Lindberg
Budhistorik (14 bud)
4568155
1 300
4569301
4568155
4569300
4568155
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.