Joakim Allgulander

605968

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Panorama", signerad och numrerad Joakim Allgulander 65/150, färglitografi, bildyta 45x7, bladmått 58x81 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Fack 18

Joakim Allgulander

Budhistorik (1 bud)

4562960
2019-01-13 13:15:10

2019-01-16 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.