Daniel Grunditz färglitografi

605967

DANIEL GRUNDITZ (född 1973): "Midnatt", signerad 165/175, färglitografi, 35x40 cm

Fack 19

Daniel Grunditz färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4568427
2019-01-16 00:25:13

2019-01-16 kl 11:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.