Måns Heidvall

605966

MÅNS HEIDVALL (född 1951): Cyklar, signerad och numrerad Måns Heidvall, 119/120, färglitografi, bladstorlek ca 25x28 cm.

Fack 28

Måns Heidvall
Budhistorik (7 bud)
4570176
600
4570153
550
4570129
500
4570149
450
4570129

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.