Måns Heidvall

605965

MÅNS HEIDVALL (född 1951): "Gul, blå, röd", litografi, signerad och numr 34/70, bildstrl. 69x59 cm

Tavelvagn 3

Måns Heidvall
Budhistorik (11 bud)
4570168
750
4568252
700
4570126
700
4568252
600
4568185
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.