Carl Hammoud

605964

CARL HAMMOUD (född 1976), "Announcement",
signerad Carl Hammoud, 24/150, litografi, bildsstrl. 44x54 cm.

Konst, Grafik, Nutida

Tavelvagn 3

Carl Hammoud
Budhistorik (1 bud)

4561428
2019-01-12 16:08:09

2019-01-16 kl 17:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.