Cartier tändare

605962

CARTIER, tändare, förgylld, guillocherad yta, 1970/80-tal, märkt Paris C 80578, höjd 7 cm

Bruksslitage, specialflints medföljer

Fashion

Cartier tändare

Budhistorik (12 bud)
4569235
900
4569359
850
4569235
4568458
750
4568458
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.