Kumi Sugaï färgserigrafi

605949

KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Komposition, signerad Sugaï, 26/88, färgserigrafi, daterad 63, 76x56 cm

Konst, Nutida, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Kumi Sugaï färgserigrafi

Budhistorik (20 bud)
4568901
1 300
4569520
4568901
4568283
4568662

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.