Georges Braque litografi

605948

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris II", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 22,5x9 cm
Ref ; Maeght nr 1033

Fack 17

Georges Braque litografi
Budhistorik (7 bud)
4568891
600
4568875
550
4568890
550
4568875
450
4568779

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.