Dupont tändare i guld

605947

DUPONT, tändare, 18 k guld, 1980-tal, räfflad dekor, märkt Paris Made in France 096 CEK, svensk kontrollstämpel, höjd 6x3,5 cm, total vikt ca 126 g, originaletui samt instruktionsbok och garanti medföljer
KEDJA, 18 k guld, venetiansk länk, längd 62 cm, vikt 11,4 g

Bucklor, kedjans ena ögla uppklippt, en liten ögla medföljer, etui med slitage

Guld/Smycken, Övriga smycken, Fashion, Väskor, accessoarer

Dupont tändare i guld

Budhistorik (14 bud)
4570197
13 500
4570188
13 000
4570184
10 500
4570181
10 000
4570009
9 600

Slutpris SEK:
13 500
1 325 EUR, 1 472 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.