Oidentifierad konstnär oljemålning

605940

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordmotiv med roddbåt, otydligt signerad, olja på duk, ca 69x100 cm

Budhistorik (10 bud)
4566939
4564396
4564395
1 900
4564394
1 800
4564393
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.