Elias Muukka akvarell

605935

ELIAS MUUKKA (1853-1938) Strandvy, signerad samt daterad 28.7 -04, akvarell, 17x24 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Elias Muukka akvarell

Budhistorik

Bud EUR

2019-01-16 kl 19:50
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150