Elias Muukka oljemålning

605934

ELIAS MUUKKA (1853-1938) Kvällsrodnad, signerad, olja på duk, 27x53 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Elias Muukka oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
4569273
100
4569217
70
4569216
60
4567594
55
4564646
50

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: