Hjalmar Rautiainen oljemålning

605932

HJALMAR RAUTIAINEN (1879-1961) Barn med skyddsänglar, signerad samt daterad -43, olja på duk, 59x79 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4562311
2019-01-13 00:40:23

2019-01-16 kl 20:12
Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: