Pentti Kaskipuro

605928

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) Svamp och kålrot, signerad samt daterad 1989, torrnålsetsning, 20/75, 21x22 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4564639
80
4555284
50

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: