Risto Vilhunen

605924

RISTO VILHUNEN (1945-) Vintersol, signerad samt daterad 1990, olja på duk, uppfodrad på pannå, 30x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Risto Vilhunen

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
4568520
460
4569171
440
4568520
420
4568882
4568520
380

Slutpris EUR:
460
4 568 SEK, 523 USD
Utropspris EUR: