Onni Oja

605922

ONNI OJA (1909-2004) "Motiv från Hattula", signerad, olja på duk, 27x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Onni Oja

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4569163
240
4566853
150
4564643
100
4555357
65
4555280
60

Slutpris EUR:
240
2 505 SEK, 282 USD
Utropspris EUR:
600