Greta Schalin

605921

GRETA SCHALIN (1897-1993) Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1986, olja på duk, 46x55 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Greta Schalin

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4555283
50
4555100
30

Slutpris EUR:
50
497 SEK, 57 USD
Utropspris EUR: