Greta Schalin

605920

GRETA SCHALIN (1897-1993): Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1980, olja på duk, 46x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Greta Schalin

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4566845
200
4564641
100
4555279
50
4555091
30

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR: