Karmstolar fotpall gustaviansk stil

605918

KARMSTOLAR, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtöljer, bemålade, lösa plymåer, mönstrad klädsel

Brukslitage, blekt klädsel (armlän)

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Budhistorik (31 bud)
4569199
6 200
4569198
6 000
4569197
5 800
4569195
5 600
4569196
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.