Kaffeskedar i silver, 25 st

605915

KAFFESKEDAR, 25 st, silver, 1900-tal, stämplade CGH & GAB, 16 st modell "Carmen", 9 st modell "Franska Liljan" vikt ca 245 g

Smärre repor förekommer

Silver

Kaffeskedar i silver, 25 st

Budhistorik (14 bud)
4569379
4569378
4569372
4569374
950
4569372
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.