Venny Soldan-Brofelt

605912

VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945): Vinterlandskap från Hiidenvesi, signerad och daterad I.XII -40, olja på duk 34x46 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Venny Soldan-Brofelt

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4556571
4556569
200
4555452
30

Slutpris EUR:
3 109 SEK, 341 USD
Utropspris EUR:
500