Rökelsekar silver

605907

RÖKELSEKAR, 1900-tal, sannolikt Israel, i form av äpplen med fåglar, höjd 18, bredd ca 20 cm, vikt 411 gram

Beläggningar och åldersrelaterat slitage

Silver

Rökelsekar silver

Budhistorik (3 bud)

4562380
4556622
1 400
4555144

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.