Harry Wichmann oljemålning

605901

HARRY WICHMANN (1916-1993): "Skånegatan", signerad Wichmann, daterad -64, olja på duk, ca 33x51 cm

Rum 6

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4568720
4567918
550
4566707
500
4566706

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.