Ingolf Due oljemålning

605900

INGOLF DUE (Danmark, född 1904), hamnmotiv från Nyhamn, signerad Ingolf Due, olja på duk, ca 65x56 cm

Rum 6

Ingolf Due oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4569376
2 400
4569262
4569154
4569129
1 900
4569040
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.