Olle Lindgren oljemålning

605899

OLLE LINDGREN (1930-2018): abstrakt komposition, monogramsignerad OL, datering a tergo -68, olja på duk, ca 39x41 cm

Rum 6

Olle Lindgren oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4568769
600
4568765
550
4568693
500
4562810
4558512

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.